Etiketler: Zeytinyağı, Doğal zeytinyağı, Doğal ürünler

Sızma Zeytinyağı - 1 LT Cam Şise

0,00TL
  • Vergiler Hariç:0,00TL
Yemeklerimizin olmazsa olmazı zeytinyağı insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine de olanak sağlamaktadır. Piyasada oldukça fazla markanın zeytinyağının olması güven konusunda sizleri endişeye düşürdüğü için seçim konusunda pek emin olamazsınız. Doğal ve organik ürünlere yoğunlaşan haklımız..

Yemeklerimizin olmazsa olmazı zeytinyağı insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine de olanak sağlamaktadır. Piyasada oldukça fazla markanın zeytinyağının olması güven konusunda sizleri endişeye düşürdüğü için seçim konusunda pek emin olamazsınız.

Doğal ve organik ürünlere yoğunlaşan haklımız katkı maddesi içermeyen aynı zamanda da doğal şekilde üretilen besinlere daha da çok yönelmeye başladı. Günümüzde üretilen yiyeceklerin birçoğunda katkı maddesi olduğu için insanlar ister istemez sağlıklarını düşünmek zorunda kalıyorlar.

Yıllardır tercih edilme sayısını azaltmayan günümüzde de halkın birçoğunun tercih ettiği zeytinyağları her derde devadır. Birçok hastalığa faydası olmasının yanı sıra lezzeti ile de sofraların vazgeçilmezi olan zeytinyağları ülkemizde Akdeniz Bölgesinde yetiştirilen önemli bir meyvenin yağıdır.


Tamamen doğal, Akdeniz'in verimli topraklarında yetişen zeytinlerimiz, herhangi bir koruyucu katkı maddesi kullanmaksızın, toplandığı gün sıkılmakta ve zeytinyağlarımız tüketime hazır hale gelmektedir.

Zeytinyağımızı bir kez kullanmanız halinde tadını, kokusunu ve lezzetini fark edip başka bir zeytinyağı kullanmak istemeyeceksiniz.

Ürünlerimiz kendi üretimimizdir, başka kişi yada kurumdan tedarik etme söz konusu olmayıp,

Üreticiden Tüketiciye herhangi bir aracı olmaksızın teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi