Etiketler: deniz böğrülcesi, doğal ürünler, doğal deniz böğrülcesi

Deniz Böğrülcesi -2000 gr

0,00TL
  • Vergiler Hariç:0,00TL
Deniz kuşkonmazı olarak da bilinen deniz böğrülcesi tuzlu topraklarda yetişir. Genellikle tuzlu suların kenarlarında yetiştiği için ana vatanı Güney Asya, Avrupa ve Afrika’dır. Deniz börülcesi; yetişme alanı  tuzlu topraklara özel yetişen etli bir yıllık bitkidir. Akdeniz ve ege de kıyı..

Deniz kuşkonmazı olarak da bilinen deniz böğrülcesi tuzlu topraklarda yetişir. Genellikle tuzlu suların kenarlarında yetiştiği için ana vatanı Güney Asya, Avrupa ve Afrika’dır. Deniz börülcesi; yetişme alanı  tuzlu topraklara özel yetişen etli bir yıllık bitkidir. Akdeniz ve ege de kıyı şeritlerinde, bataklık, tuz gölleri gibi bol tuzlu yerlerde yetişmesinden ötürü deniz börülcesi adını almıştır. 


Oldukça fazla protein ve karbonhidrat içerir. Vücudumuzun ihtiyacı olan minerali deniz böğrülcesinden rahatlıkla sağlayabiliriz. Deniz böğrülcesi mineral şampiyonu olarak bilinmektedir.

Yaz mevsiminde hasat edilen deniz böğrülcesi etli bir yapıya sahiptir. Odunsu kökünde bile birçok vitamin bulunan bir bitkidir. 15 cm boyunda olan güneşli havaları çok seven istenildiği takdirde saksıda bile yetişebilen özelliklere sahiptir. 

Tamamen doğal ortamlarında yetişen Deniz Böğrülcesi , toplanıp, siz değerli müşterilerimize sofranıza hazır olarak paketlenmektedir. İçinde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Tamamen doğal bir üründür.


Processor
Saat Hızı 100mhz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi